Alătură-te unei echipe entuziaste de profesioniști care acoperă întregul spectru al procesului de dezvoltare imobiliară.

Căutăm colegi care să împărtășească aceleaşi valori precum cele ale companiei Speedwell: sustenabilitate, inteligență, încredere, să fie deschiși, pasionați și implicați.

Suntem în căutarea unui contabil sef cu experiență în domeniul imobiliar pentru a se alătura echipei noastre ȋn expansiune.

Asemănător pieţei imobiliare, acesta este un rol dinamic care va contribui la dezvoltarea ta profesională.

Grupul se extinde rapid și este compus în prezent din 20 de entități și SPV-uri aflate în diferite stadii de dezvoltare.

Acesta este un rol cheie cu o mare vizibilitate și expunere, o mare oportunitate pentru cineva care este foarte motivat, adaptabil, orientat spre rezultate și capabil să lucreze atât independent, cât și în echipă.

Responsabilități

Competențe și calificări

Competențe personale:

Ce oferim

Cum să aplici

Dacă ești în căutarea unei oportunități grozave de carieră într-un mediu competitiv, doresti să crești și ești inspirat de a face parte dintr-o companie care se află intr-o continuă expansiune, ai ajuns unde trebuie.

Așteptăm CV-ul tau pe adresa: [email protected].

Comentariile sunt închise.