Alătură-te unei echipe entuziaste de profesionişti care acoperă tot spectrul procesului de dezvoltare imobiliară.

Suntem ȋn cautare de colegi de echipă care să demonstreze valori similare cu cele ale companiei Speedwell: sustenabili, de ȋncredere, pasionaţi si dedicaţi.

Recrutăm o persoană care să ocupe rolul de arhitect senior.

Persoana care va ocupa acest rol, va fi responsabilă pentru o varietate de operațiuni de proiectare în cadrul proiectelor de dezvoltare rezidențiale, de birouri și cu utilizare mixtă. Va face parte dintr-o echipă dinamică și entuziastă de dezvoltare imobiliară, formată din profesioniști motivați, de la manageri de proiecte și construcții până la cei de active și leasing și va avea posibilitatea de a-și se dezvolta profesional și de a avansa în cadrul companiei.

Responsabilități

Competențe și calificări

Experiență și cunoștințe

Ce oferim

Cum să aplici

Dacă eşti ȋn căutarea unei oportunităţi de carieră ȋntr-un mediu agil, doresti să creşti şi esti inspirat să contribui la excelenţa companiei, suntem aici!

Te rog să trimiţi cv-ul pe adresa: [email protected].

Despre Speedwell

Speedwell este un dezvoltator și investitor imobiliar, care beneficiază de o echipă cu foarte multă experiență, de o bază de capital substanțială și de un pipeline în dezvoltare. Compania activează pe piețele rezidențiale, de birouri și logistice și este prezentă în diverse orașe ale Romaniei.

Alătură-te echipei Speedwell și vei avea oportunitatea de a dezvolta o experiență profesională solidă, într-un mediu cu ritm de crestere rapid, în cadrul unei echipe mari și dinamice, care include arhitecți, specialiști în proiectare, manageri de proiect și construcții, administratori de active și proprietăți, leasing și vânzări.

Fă parte din echipa noastră pentru a afla ce înseamnă dezvoltarea cu pasiune, fie că este vorba despre un proiect sau despre tine.

Comentariile sunt închise.